Szkolenia kulinarne dopasowane do twoich potrzeb

Dział szkoleń The Kitchen - studio kulinarne to propozycja dla tych którzy szukają możliwości podnoszenia kompetencji i kwalifikacji swoich zespołów pracowników. Organizujemy szkolenia kompetencji miękkich połączonych z warsztatami kulinarnymi dla firm czy korporacji, szkolimy zespoły kucharzy czy też pracowników z branży gastronomicznej oraz realizujemy projekty dotyczące dużych eventów czy pikników firmowych.

Szkolenia kompetencyjne z warsztatami kulinarnymi

To pierwsze w Polsce unikatowe szkolenia łączące pracę w grupach na poszczególnym stadium przypadku. Proponujemy szkolenie całodniowe w modelu szkolenie kompetencyjne (4h) + warsztaty kulinarne (4h), tak by w praktyce wykorzystać wcześniej zdobytą wiedzę teoretyczną na szkoleniu.

Szkolenia dla gastronomii

Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb danej placówki gastronomicznej czy szefów kuchni. Szkolimy całe zespoły pracowników od zarządzania po pracę na kuchni, konsultację i zmiany w menu oraz wdrożenie indywidualnych programów poprawiających optymalizację food costu i logistyki pracy i zamówień. Uwaga: istnieje możliwość dofinansowania takiego szkolenia przez UE - zapytaj nas o szczegóły.

Eventy i warsztaty kulinarne na wyjazdach dla firm

Zorganizujemy od podstaw event, szkolenie, czy warsztaty w miejscu wskazanym przez klienta. Posiadamy zespół profesjonalistów, którzy zadbają o każdy szczegół danego wydarzenia. Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe pozwalające zbudować stacje kulinarne w każdym miejscu.

Studio the kitchen

The Kitchen studio kulinarne to kompleksowo wyposażona kuchnia wraz z jadalnią mogące pomieścić nawet do 50 osób. Na przestrzeni otwartego open space o powierzchni 150 m2 organizujemy liczne szkolenia, warsztaty kulinarne, szkolenia cukiernicze....

Studio prowadzone jest przez doświadczony zespół szefów kuchni, specjalistów od marketingu oraz szkoleniowców, którzy zadbają o to by przygotować szkolenie czy warsztaty kulinarne na miarę Twoich potrzeb.

Posiadamy największe profesjonalne wyposażone studio w Wielkopolsce!

Dla firm i korporacji

Szkolenia kompetencyjne dla firm to połączenie szkoleń wraz z warsztatami kulinarnymi Pozwalają na wprowadzenie efektów na stałe w firmie, ponieważ oferują zarówno perspektywę realiów pracy uczestników jak i spojrzenie z zewnątrz podczas studium przypadku (wspólne gotowanie)

Dla gastronomii i zespołu kucharzy

Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb danej placówki gastronomicznej. Bazują na dokładnej analizie potrzeb, wizji lokalnej w restauracji, konsultacji dotyczącej zmian w menu oraz przedstawiają realny plan zmian by poprawić wydajność zespołu czy zwiększenie zysku restauracji. Uwaga: istnieje możliwość dofinansowania takiego szkolenia przez UE.

Dla agencji marketingowych i firm

Kompleksowa organizacja warsztatów kulinarnych, pikników firmowych i imprez kulinarnych w terenie. Posiadamy mobilne wyposażenie potrzebne do gotowania mogące obsłużyć warsztaty kulinarne na wyjeździe nawet do 100 osób. Nasi szefowie kuchni doskonale animują każde spotkanie tak by wspólne gotowanie było pyszną i świetną zabawą!

The Kitchen w praktyce

Zalety naszych szkoleń

 • Oferta dopasowana do potrzeb klienta

  Każdy projekt, który realizujemy jest dostosowany do Twoich sugestii.

 • Indywidualne i elastyczne podejście

  Realizowane projekty są zawsze indywidualnie konsultowane.

 • Profesjonalne wyposażone sale i studio kulinarne

  Studio z jadalnią o powierzchni 150 m2 mogące pomieścić nawet do 50 osób.

 • Możliwość przeprowadzenia szkoleń u klienta

  Duże zaplecze sprzętowe i organizacja warsztatów na wyjeździe.

 • Wszechstronna wiedza prowadzących

  Zespół kucharzy posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu warsztatów kulinarnych.

 • Swobodna przestrzeń do pracy

  6 osobnych dużych wysp kuchennych z indywidualnym stanowiskiem pracy dla każdego uczestnika.

 • Wsparcie merytoryczne

  Duża wiedza oraz doświadczenie naszych prowadzących.

Odkryj wyjątkowe studio

Nasze studio kulinarne to miejsce w którym spotykają się pasjonaci dobrego jedzenia i łączą przyjemne z pożytecznym ucząc się pod okiem najlepszych szefów kuchni nowych technik, smaków i tekstur. Kursy gotowania w naszym studio to nauka, ale też dobra zabawa. Zapraszamy do naszego świata, w którym nasz zespół zadba o to, abyś na koniec każdych warsztatów kulinarnych wyszedł bogatszy o wiedzę i nowe ciekawe doświadczenia.

Poznaj naszych trenerów

Wojtek Świątek

Współzałożyciel The Kitchen

Chef kuchni z długoletnim doświadczeniem w prestiżowych restauracjach tj. hotel Sheraton w Poznaniu czy restauracja Piano Bar. Gotował z szefami kuchni z różnych zakątków świata.

Michał Doroszkiewicz

Laureat tytułu Mistrz Świata i Polski Młodych Cukierników

Trener profesjonalistów, młodych cukierników oraz uczniów szkół cukierniczych na konkursy krajowe i międzynarodowe. Juror w krajowych i międzynarodowych konkursach cukierniczy.

Krystian Szopka

Szef kuchni, współzałożyciel The Kitchen - studio kulinarne

W Sheratonie tworzył menu i zarządzał dwoma hotelowymi restauracjami. Był trenerem Ogólnopolskiej Reprezentacji Kucharzy Wojskowych na Międzynarodowej Olimpiadzie w Luksemburgu.

Ola Kołodziejczak

Dietetyk

Prowadzi własną Poradnię Dietetyczną „Za słodko Za słono”, dla swoich pacjentów przygotowuje przepyszne jadłospisy dostosowane pod różne jednostki chorobowe oraz redukcyjne.