O nas

The Kitchen-studio kulinarne zrodziło się z pasji grupy przyjaciół i szefów kuchni, ich miłości do jedzenia, doboru składników oraz dzielenia się wiedzą dotyczącą łączenia smaków. Wiemy jak stworzyć przyjemną, niezobowiązująca atmosferę i zorganizować warsztaty kulinarne tak byś zdobył kulinarną wiedzę ale też dobrze się bawił w naszym studio gotując z innymi ludźmi, którzy tak jak Ty znaleźli się tu by czerpać z tego jak największą przyjemność.

Nowe studio ma charakter industrialnego open space gdzie na powierzchni 150m2 masz dostęp do profesjonalnie wyposażonej kuchni, przestrzeni konferencyjnej oraz strefy wypoczynkowej z biblioteką kulinarną.

The Kitchen- studio kulinarne to miejsce w którym spotykają się pasjonaci dobrego jedzenia i łączą przyjemne z pożytecznym ucząc się pod okiem najlepszych szefów kuchni nowych technik, smaków i tekstur. Kursy gotowania w naszym studio to nauka ale też dobra zabawa.

Zapraszamy do naszego świata, w którym nasz zespół zadba o to, abyś na koniec każdych warsztatów kulinarnych wyszedł bogatszy o wiedzę i nowe ciekawe doświadczenia.

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na pytania:

The Kitchen- studio kulinarne

studio@thekitchenstudio.pl
tel. 728 818 503